Unětice I.2016

Konečně je to tu, napadnul snížek a my jsme vyrazili na procházku kolem Umětického rybníčku a dále kolem potoka. Kluci si sněhovou pokrývku užívali, lítali jak zběsilí, brali ho do držtiček a vesele skotačili. Dokonce i honili sněhové koule, když jsme jim je hodili.

A to bychom nebyli my, kdybychom si sebou na procházku nevzali foťák. První snímky vznikly na břehu rybníčka, kluky to moc nebavilo, chtěli raději skotačit ve sněhu. Chvíli jsme je nechali být a jak byli rozlítaní, tak to se panečku fotilo samo.

Jinak další fotky jsme udělali na hrázi rybníka, kde my jsme se pěkně sklouzli dolů a kluci si vesele seděli nahoře a smáli se nám do obličeje. Po cestě jsme vyběhli malý kopeček, kde v ústí cesty byl krásný šutr, kterého jsme hned využili. Na kopci bylo spoustu dětiček, které bobovali a sáňkovali. Yvíček se s nimi chtěl kamarádit a nově příchozící chodil kontrolovat.

Kluci si dnešní procházku náramně užili a my s nimi. Mrkněte na fotky a užijte si pohled na naše usměvavé a šťastné cotonky.