Svatba Báry a Honzy – aktualizováno

Den D-2

v neděli po návratu z chaty jsou oba dva psi postupně nahnáni do koupelny, kde jsou zbavení větviček, jehličí a ostatního smetí, které na sebe nachytali za poslední dny a následně vykoupání a vyfoukáni, aby jejich účast na svatebním veselí nikoho nerušila.

Den D-1

paní květinářka akceptovala výzdobu z lučních květů, ale neumí je dodat, tak Katka s Bárou a psi vyrážejí na louky v okolí Suchdola, aby bylo svatbu čím zdobit. Psi je s nadšením doprovázejí.

Den „D“

Psi samozřejmě odjíždí do Penzionu v polích hned ráno, musí dohlížet na líčení a česání nevěsty, taky musí zkontrolovat výzdobu v aleji, kde bude svatba probíhat.
Jak se blíží 14-tá hodina, blíží se i čas, kdy se aktivně zapojí do svatebního obřadu. Již na začátku bylo rozhodnuto, že Buddy s Ajvíkem přinesou novomanželům snubní prstýnky.
Psi dostala na starosti Jana, která jim uvázala velikou modrou mašlí, na které byly prstýnky přivázány. Její péče byla vzorná a psi k obřadu dorazili vcelku načesaní a hlavně s prstýnky.
Vlastní obřad měl díky bouřce 40 minutové zpoždění, které bylo přítomnými IT specialisty dopředu avizováno a předpověď vyšla na 100%.
Vlastní obřad se odehrával před nedalekou kapličkou
(děkujeme starostovi Čičovic, který raději odjel na dovolenou, než by Báru s Honzou oddal a stejně tak nám nezpřístupnil předmětnou kapličku – není nad službu veřejnosti)
a nesl se ve stejně pohodové atmosféře stejně jako celá svatba.
Psi prstýnky přinesli, nikam neutekli ani se o novomanžele neporvali.
Zbytek již byla klasická svatební oslava.
Za první krásné fotky Buddyho a Ajvíka moc děkujeme Filip Fotograf a těšíme se na další, které doplníme hned jak budou hotové.

Den D+1

Po svatbě jsme se probudili stále ještě v Čičovicích. Kluci spali jak zabitý celý den. Vyspávali ponocování, protože tančili na parketě a pózovali Panu fotografovi. Odpoledne jsme vyrazili na Berounku. Jen co jsme přijeli kluci zalezli a vylezli až druhý den.

Den D+2

Druhý den se kluci vzbudili do růžova. Přálo nám počasí, tak jsme vyrazili k Valenťáku na jez. Buddýsek po cestě hledal každý volný vstup do vody. Na Valenťáku jsme si dali občerstvení a kluci zmizeli ve vodě. Po chvilce odpočinku u vody k nám připlavala užovka, vystrčila hlavičku, aby zkontrolovala osm bilých chlupatých nohou. Vyděsila se a utekla. Yvíček si chtěl čuchnout, ale už to nestihl. Po koupeli byli kluci jak vyměněný, lítali jak zběsilý a hned měli usměv na tváři.

 

Buddyho vodní postel a zároveň Yvíkův zdroj pití
Buddyho vodní postel a zároveň Yvíkův zdroj pití
Buddík se vysmátý, už mu není hic
Buddík se vysmátý, už mu není hic
Koucour je tu s námi
Koucour je tu s námi
Unavený pes
Unavený pes

 

Den D+3

Dneska jsme strávili den tím, že jsme skládali dříví do kůlny. Buddýska to pozorování celkem unavilo, tak se zachumlal do bulíků a spal.

Unavený pes
Unavený pes

 

Den D+4

Počasí se vyvedlo, tak jsme se psy vydali k jezu pro občerstvení a malé zaplavání. Voda byla krásně osvěžující, tak jsme kluky strčili na matračku, ať tam s námi plavou co nejdéle. Bylo to fajn odpoledne, nám i klukům se to líbilo.

Po procházce k Vakenťáku si kluci zasloužili relax
Po procházce k Vakenťáku si kluci zasloužili relax